TK Znojmo

tenisový klub

Tenis. odkazy:

 

 

 

Halový tréninkový plán

31.10.2008 15:00

Zde a v sekci tréninkové plány je zveřejněn halový tréninkový plán na listopad a prosinec 2008.

Halový tréninkový plán se konečně podařilo dokončit, jinak to nejde vyřešit z důvodu malého prostoru na kurtech pro celou klubovou základnu. Předem děkuji za vstřícnost a toleranci při velmi slo?ité situaci s plánem. Pevně věřím, ?e všichni budete na svých tréninkových jednotkách odvádět jen tu nejlepší práci a doufám, ?e se všichni na trénink těšíte. Případné dotazy prosím volejte na tel.: 602456980 - Martin Wirgler.

Tréninkový plán  -  3.11.- 22.12.2008
DVOREC HODINA SPORT CLUB   ČAS - BENZINA        
  6.45 - 7.45              
  9.00 - 10.00              
  10.00 - 11.00              
  13.00 - 13.30              
P 13.30 - 14.00              
O 14.00 - 14.30 MINITENIS B -   Ger?a, Štola, Salát,   Biháry, Alexa, Slaný K., Jírovská        
N 14.30 - 15.00 Stibůrek, Kocián, Slavíček D., Klíma   Biháry, Alexa, Slaný K., Jírovská        
D 15.00 - 15.30 Lán, Plášek   Dubovský, Škutek, Slaný O.        
Ě 15.30 - 16.00 Lán, Plášek   Dubovský, Škutek, Slaný O.        
L 16.00 - 16.30 Stromko, Klepetko, Ger?ová, Brabcová            
Í 16.30 - 17.00 Stromko, Klepetko, Ger?ová, Brabcová            
  17.00 - 17.30              
  17.30 - 18.00              
  18.00 - 18.30              
  18.30 - 19.00              
DVOREC HODINA SPORT CLUB            
  6.45 - 7.45 Novotná            
  9.00 - 10.00              
  10.00 - 11.00              
  13.00 - 13.30 MINITENIS A            
  13.30 - 14.00  Toman, Neubauer, Štancl, Novotná            
  14.00 - 14.30 Vejtasa, Wirgler, Dvořák            
Ú 14.30 - 15.00 Vejtasa, Wirgler, Dvořák            
T 15.00 - 15.30 Pokorný F. a R., Vlčková, Šprynarová            
E 15.30 - 16.00 Pokorný F. a R., Vlčková, Šprynarová            
R 16.00 - 16.30 Zimková, Hlatká, Slušná            
Ý 16.30 - 17.00 Zimková, Hlatká, Slušná            
  17.00 - 17.30 Neumann Jakub, Zimek Š., Šulc, Skřenek            
  17.30 - 18.00 Neumann Jakub, Zimek Š., Šulc, Skřenek            
  18.00 - 18.30 Simek T., Entler, Samek, Kún            
  18.30 - 19.00 Simek T., Entler, Samek, Kún            
  19.00 - 19.30 Najnarová, Truhlářová, Bisová Pavla            
  19.30 - 20.00 Najnarová, Truhlářová, Bisová Pavla            
  20.00 - 20.30 Neumann Jan, Zimek O., Truhlář            
  20.30 - 21.00 Neumann Jan, Zimek O., Truhlář            
DVOREC HODINA SPORT CLUB   ČAS - BENZINA   HROTOVICE    
  6.45 - 7.45 Neumann Jan, Neumann Jakub ?            
  9.00 - 10.00              
  10.00 - 11.00              
  13.00 - 13.30 Hlatká, Slušná, Vejtasa, Wirgler            
  13.30 - 14.00 Hlatká, Slušná, Vejtasa, Wirgler            
  14.00 - 14.30 Biháry, Alexa, Slaný K., Jírovská   Vaculík, Skoumal, Dubovský, Slavíček J.        
S 14.30 - 15.00 Biháry, Alexa, Slaný K., Jírovská   Vaculík, Skoumal, Dubovský, Slavíček J.        
T 15.00 - 15.30 Stromko, Klepetko, Ger?ová, Brabcová       Samek, Šprynarová, Vlčková    
Ř 15.30 - 16.00 Stromko, Klepetko, Ger?ová, Brabcová       Samek, Šprynarová, Vlčková    
E 16.00 - 16.30         Samek, Šprynarová, Vlčková    
D 16.30 - 17.00         Entler, Kún, Novotná, Najnarová    
A 17.00 - 17.30         Entler, Kún, Novotná, Najnarová    
  17.30 - 18.00         Entler, Kún, Novotná, Najnarová    
  18.00 - 18.30              
  18.30 - 19.00              
  19.00 - 19.30              
  19.30 - 20.00              
DVOREC HODINA SPORT CLUB   ČAS - BENZINA   TĚLOCVIČNA LOUCKÁ    
  6.45 - 7.45 Stromko, Klepetko, Ger?ová, Brabcová            
  9.00 - 10.00              
  10.00 - 11.00              
  13.00 - 13.30 Novotná            
  13.30 - 14.00 Novotná            
  14.00 - 14.30 MINITENIS A   Procházková, Veselá, Jírovská        
Č 14.30 - 15.00  Toman, Neubauer, Štancl, Novotná   Procházková, Veselá, Jírovská        
T 15.00 - 15.30 Lán, Plášek   Pokorný F. a R., Dubovský   MINITENIS B -   Ger?a, Štola, Salát,    
V 15.30 - 16.00 Lán, Plášek   Pokorný F. a R., Dubovský   Stibůrek, Kocián, Slavíček D., Klíma    
R 16.00 - 16.30 Slaný O., Simek T., Vlčková, Šprynarová            
T 16.30 - 17.00 Slaný O., Simek T., Vlčková, Šprynarová            
E 17.00 - 17.30              
K 17.30 - 18.00              
  18.00 - 18.30              
  18.30 - 19.00              
  19.00 - 19.30 Skřenek, Truhlář, Šulc            
  19.30 - 20.00 Skřenek, Truhlář, Šulc            
DVOREC HODINA SPORT CLUB   ČAS - BENZINA        
  6.45 - 7.45 Skřenek            
  9.00 - 10.00              
  10.00 - 11.00              
  13.00 - 13.30 Hlatká, Vejtasa, Wirgler            
  13.30 - 14.00 Hlatká, Vejtasa, Wirgler            
  14.00 - 14.30 Zimková, Slušná, Dvořák   Vaculík, Skoumal, Dubovský, Slavíček J.        
P 14.30 - 15.00 Zimková, Slušná, Dvořák   Vaculík, Skoumal, Dubovský, Slavíček J.        
Á 15.00 - 15.30 Škutek, Simek Z., Procházka            
T 15.30 - 16.00 Škutek, Simek Z., Procházka            
E 16.00 - 16.30 Kún, Samek, Entler, Simek T.            
K 16.30 - 17.00 Kún, Samek, Entler, Simek T.            
  17.00 - 17.30 Neumann Jakub, Zimek Š.            
  17.30 - 18.00 Neumann Jakub, Zimek Š.            
  18.00 - 18.30 Najnarová, Novotná, Truhlářová            
  18.30 - 19.00 Najnarová, Novotná, Truhlářová            
  19.00 - 19.30 Neumann Jan, Zimek O.            
  19.30 - 20.00 Neumann Jan, Zimek O.