TK Znojmo

tenisový klub

Tenis. odkazy:

 

 

 

Simča Wirglerová úspěšná na turnajích dorostenek

19.9.2019 09:00

Simona Wirglerová uspěla na třech celostátních turnajích tř.B dorostenek ...

 

Simona Wirglerová zvítězila na turnaji dorostu na Slovácku

   Na konci prázdnin se tenistce Simoně Wirglerové (TK Znojmo) na turnajích dařilo, když nejprve na velice silně obsazeném a dotovaném turnaji dorostenek tř.B v Kroměříži postoupila do čtvrtfinále dvouhry a s Natálkou Řezníčkovou (TK Kunštát) vybojovala 3.místo ve čtyřhře.

   Na dalším turnaji dorostenek tř.B na Slovácku, kde Simča Wirglerová  předvedla vynikající výkony ve všech odehraných zápasech si zaslouženě vybojovala titul ve dvouhře na celostátním turnaji  tř.B  a připsala cenné body do celostátního turnaje. Ve finále si poradila s A.Pobořilovou (TK Valašské Meziříčí).

    O víkendu 7.-9.9.2019 se zúčastnila Simona Wirglerová v Táboře třetího turnaje tř.B v řadě a vedla si opět na výbornou. Ve 2.kole porazila nasazenou L.Seifertovou z Kolína 6:2 7:5, poté si poradila s P.Mihokovou z I.ČLTK Praha 3:6 7:6 5:3 scr. a postoupila do čtvrtfinále, kde ji čekala 1.nasazená K.Nováčková (TK Sport Kolovraty). Simča opět odehrála výborný zápas plný zvratů 5:7 6:4 a ve třetím setu dokonce vedla 3:0 a podlehla 3:6, když došly síly v druhém tříhodinovém zápase v řadě. Ve čtyřhře pak Simča s tradiční spoluhráčkou N.Řezníčkovou obsadily 3.místo.

Fotografie :   Simona Wirglerová