Masters babytenisu pro Emu Chladovou

19.9.2019 10:00

V neděli 15.9.2019 se konalo Masters babytenisu ve Znojmě, kde zvítězila Ema Chladová ...

Masters v babytenise ve Znojmě pro Emu Chladovou

V neděli 15.9.2019 uspořádal TK Znojmo pod vedením trenéra Martina Entlera závěrečný turnaj Masters v babytenise, kam se kvalifikovalo 12 nejlepších s dílčích turnajů tenisové série. Ve dvanáctce nejlepších startovalo celkem 6 znojemských hráčů: Sára Chocholová, Anička Obůrková, Ema Chladová, Filip Pokorný, Martin Páleník a Nela Procházková.

Závěrečný turnaj se hrál nejprve ve čtyřech skupinách a poté postupovali všichni do vyřazovacího pavouka podle toho, jak se umístili ve skupinách.

Vítězkou turnaje se stala znojemská Ema Chladová, která zvítězila ve všech utkáních a zaslouženě si vybojovala titul ve dvouhře. Ve finále porazila prostějovskou Pěnčíkovou 4:1. V boji o třetí místo podlehla Nelča Procházková (TK Znojmo) D.Holíkovi z Boskovic 1:4 a obsadila krásné 4.místo. V zápase o 5.-6.místo porazila Sára Chocholová v domácím derby Filipa Pokorného 4:0. Další umístění znojemských ve dvouhře: 9.Martin Páleník a 10. Anička Obůrková. Všichni hráči si ze závěrečného Masters odvezli pohár za umístění.

Po skončení turnaje ve dvouhře se konal ještě turnaj ve čtyřhře, kde si hráči vylosovali svého parťáka. Vítězství ve čtyřhře vybojovala dvojice E.Chladová (TK Znojmo) a D.Krňávek (ŽLTC Brno), když ve finále porazili dvojici N.Procházková (TK Znojmo) – J.Kiss (TK Mor.Krumlov).

Fotografie:  všichni účastníci turnaje Masters v babytenise