TK Znojmo

tenisový klub

Tenis. odkazy:

 

 

 

Vánoční přání pro všechny hráče a rodiče

23.12.2019 18:10

Všem hráčům TK Znojmo, rodičům a trenérům, krásné a pohodové vánoce přeje váš trenér Martin Wirgler ....

Vánoční přání pro všechny hráče, rodiče a trenéry TK Znojmo

Vážení hráči, rodiče a trenéři,

  chtěl bych vám touto cestou moc poděkovat za vzornou reprezentaci našeho tenisového klubu v roce 2019 a výsledky, které jste dosáhli, mě moc hřejí u srdce. Letošní sezóna byla opravdu opět úspěšná. V soutěžích družstev se nám podařilo udržet nejvyšší soutěž v mladším žactvu, starší žactvo bude v sezóně 2020 hrát také nejvyšší soutěž. V kategoriích minitenisu a babytenisu jsme opět patřili mezi špičku JmTS, když jsme zase postoupili do krajských finále a minitenisté vybojovali 5.místo a babytenisté 4.místo. Výborného úspěchu dosáhla Ema Chladová, která vybojovala stříbro na MČR v babytenise. Tomáš Wirgler patří mezi špičku v ČR, kde mu patří 8.místo v ročníku 2009. Do tréninkového střediska mládeže JmTS byli podle výsledků zařazeni dva znojemští hráči Tomáš Wirgler a Ema Chladová.

Vám všem děkuji za veškerou podporu, stejně tak i všem svým pravým rukám, našim trenérům, kteří mají nemalou zásluhu na tom co vaše děti umí:

Michalovi Kerberovi, Martinovi Entlerovi, Vojtěchovi Poláčkovi, Pavlu Janíčkovi

a vedoucím družstev z řad rodičů : p. Puskeilerovi, p. Koryťákovi, p.Sedlákové, p.Králíkovi, p.Križanovi, p.Kočímu, p.Tvrdému, p.Pokornému a dalším ...

Stejně tak děkuji i všem našim sponzorům a vedení města Znojma za podporu.

 

Příjemné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a tenisových úspěchů v novém roce 2020

    vám přeje 
                        trenér Martin Wirgler