TK Znojmo

tenisový klub

Tenis. odkazy:

 

 

 

Wirgler, Králík a Sedláková úspěšní na turnajích

23.12.2019 14:00

O víkendu 14.-16.12.2019 uspěli na turnajích opět znojemští tenisté Tomáš Wirgler ve Znojmě, Florian Králík v Havlíčkově Brodě a Barbora Sedláková v Bedřichově u Jihlavy ...

Tomáš Wirgler získal zlato a stříbro na turnaji ml.žáků


     Ve dnech 14.-16.12.2019 uspořádal tenisový klub TK Znojmo velice kvalitní  halový celostátní turnaj mladších žáků Tř. B, kterého se zúčastnili také 2 domácí hráči: Max Králík a Tomáš Wirgler. Max Králík podlehl v 1.kole dvouhry jihlavskému Douchovi, ve čtyřhře, hrál výtečně a postoupili s Rindošem (TK Sp.Jihlava) do 2.kola. Znojemský tenis výborně reprezentoval Tomáš Wirgler, který postoupil ve dvouhře do semifinále, kde po třísetovém zápase porazil pražského Vaňka 6:1 6:7 6:2 a postoupil do finále, ve kterém podlehl J.Lebišovi z Letovic 4:6 3:6 a získal stříbro ve dvouhře. Ve čtyřhře vybojoval pro Znojmo Tomáš Wirgler spolu s deblovým parťákem a kamarádem Dominikem Dujkou (TK Prostějov) zlato, když ve finále porazili dvojici Majera (Trutnov) - Zerai (TC Brno) 7:5 6:4 a radovali se z prvního letošního halového titulu.

 

 

Florian Králík stříbrný ve dvouhře v Havlíčkově Brodě

 

Znojemský hráč Florian Králík se o víkendu 14.-15.12.2019 zúčastnil halového turnaje starších žáků v Havlíčkově Brodě, kde potvrdil svou formu a ve dvouhře postoupil do finále, když v semifinále porazil domácího Brücknera ve třech setech. Ve finále pak Florian Králík prohrál s jihlavským T.Havlem a obsadil výborné 2.místo.

 

 

 

Barbora Sedláková zlatá a stříbrná v Bedřichově u Jihlavy

 

    Ve stejném víkendu 14.-15.12.2019 se konal v Bedřichově u Jihlavy halový turnaj starších žákyň, kterého se zúčastnila také znojemská hráčka Barbora Sedláková, která vybojovala ve dvouhře 2.místo a ve čtyřhře se svou partnerkou N.Dvořákovou ze ŽLTC Brno dokonce 1.místo.