TK Znojmo

tenisový klub

Tenis. odkazy:

 

 

 

Vítězem vánočního turnaje Š. Ruda a V. Vítková

23.12.2019 15:00

Vítězi vánočních turnajů pro minitenis a tenisovou školu se stali Šimon Ruda, který zvítězil v minitenise a Viktorie Vítková dominovala tenisové škole ...

Vítězem vánočního turnaje v minitenise se stal Šimon Ruda

    Ve středu 18.12.2019 uspořádal tenisový klub TK ZNOJMO pod vedením trenérů Martina Wirglera, Martina Entlera a Michala Kerbera vánoční turnaj nejmladších kategorií, tenisové školy a minitenisu. Turnaje v minitenise se zúčastnilo všech 9 hráčů, kteří budou reprezentoval klub v soutěžích družstev. Vánoční turnaj se hrál podle pravidel pro minitenis, nejprve ve skupinách a poté vyřazovacím způsobem o každé umístění. Vítězem vánočního turnaje se stal Šimon Ruda, který ve finálovém utkání porazil Inušku Mittnerovou.

Celkové umístění vánočního turnaje :

1.místo Šimon Ruda, 2.místo Ina Mittnerová, 3.místo Kristian Meixner, 4.místo Anička Stehlíková, 5.místo Martin Meduna, 6.místo Eva Mittnerová, 7.místo Jáchym Jakubec, 8.místo Karolína Bačáková, 9.místo Megan Čajková.

V kategorii tenisové školy se vánočního turnaje zúčastnilo celkem 11 dětí, které soutěžily v 6 tenisových disciplínách. Nejúspěšnější se stala Viktorie Vítková, ostátní děti předváděly výborné výkony, přestože to bylo pro všěchny první soutěžení.

Po odehrání turnaje si děti pod vánočním stromečkem v hale rozdávaly dárečky, ze kterých měly obrovskou radost a zpříjemnily si tak tenisový trénink v předvánočním čase.