Tenisté TK Znojmo na začátku roku úspěšní

12.1.2020 13:00

První lednový víkend byl pro znojemské tenisty úspěšný, více najdete zde ....

První lednový víkend byl pro znojemské tenisty úspěšný

O víkendu 4.-6.1.2020 uspořádal tenisový klub TK Znojmo pod vedením Martina Entlera halový celostátní turnaj tř.C mužů a žen, kterého se zúčastnili i znojemští tenisté.

Martin Entler s Ondrou Zimkem obsadili 2.místo ve čtyřhře mužů, když ve finále podlehli brněnské dvojici Doseděl-Klakurka. Ondra Zimek k tomu přidal ještě 3.místo ve dvouhře na domácím turnaji dospělých.

V kategorii žen reprezentovala TK Znojmo Simona Wirglerová, která se probojovala do finále dvouhry, kde podlehla Sáře Šimonové (ŽLTC Brno) a obsadila 2.místo ve dvouhře žen.

Znojemská mladší žákyně Sára Chocholová se zúčastnila ve stejném víkendu turnaje ml.žákyň v Táboře, kde prohrála ve 2.kole dvouhry, ale ve čtyřhře Sára spolu s S.Apolínovou (TK Havl.Brod) vybojovala 1.místo a radovala se zisku prvního titulu v kategorii ml.žactva.

Ještě v tomto úspěšném víkendu vybojovala další znojemská mladší žákyně Zuzka Molíková 3.místo ve čtyřhře spolu s V.Urbánkovou na halovém turnaji mladších žákyň v klubu Shark Brno.