TK Znojmo

tenisový klub

Tenis. odkazy:

 

 

 

Tenistům TK Znojmo se opět na turnajích dařilo

22.1.2020 12:00

O víkendu 18.-19.1.2020 se tenistům TK Znojmo opět dařilo, více najdete zde ....

 

O víkendu 18.-19.1.2020 se tenistům TK Znojmo opět dařilo

  O víkendu 18.-19.1.2020 se tenistům TK Znojmo opět dařilo na halových celostátních turnajích mládeže.

Veronika Molíková pokračovala v dalších výborných výkonech a na turnaji starších žákyň postoupila ve dvouhře do semifinále a vybojovala 3.místo, ve čtyřhře Verča s tišnovskou Hložkovou postoupily do finále, kde prohrály a obsadily 2.místo.

Vojtěch Koryťák vyrazil na celostátní turnaj starších žáků tř.C na TILII Brno, kde postoupil do finále dvouhry i čtyřhry. Ve finále dvouhry podlehl brněnskému B.Prokešovi 2:6 3:6 a obsadil 2.místo ve dvouhře. Ve čtyřhře přidal Vojta Koryťák s B.Prokešem 1.místo, když zvítězili ve finále čtyřhry.

Nicol Borovičková se po dlouhé pauze způsobené nemocemi opět vrátila na tenisové turnaje a zúčastnila halového turnaje starších žákyň na brněnské TILII, kde vybojovala 3.místo ve dvouhře a 1.místo ve čtyřhře

Ve znojemském areálu pořádal TK Znojmo ve stejném termínu 18.-19.1.2020 celostátní turnaj tř.C mladších žákyň, kde se domácím dařilo. Postup do semifinále dvouhry a 3.místo vybojovaly znojemské hráčky Alenka Medunová a Kačka Severinová. Ve finálovém utkání dvouhry zvítězila Alenka Severinová, když v nervy drásajícím zápase porazila Terezii Hrdličkovou z Tišnova 5:7 6:4 10:7 a vybojovala titul ve dvouhře. Ve čtyřhře zvítězila znojemská dvojice Alenka a Kačka Severinovi, které vybojovaly titul ve čtyřhře, když ve finále porazily Královou se Skoupou (TC MJ Líšeň) 6:1 6:2. 3.místa ve čtyřhře obsadily znojemské dvojice A.Medunová se Z.Molíkovou a S.Chocholová s K.Pokornou.