O víkendu 1.-2.2. pokračovala serie baby a mini

9.2.2020 09:00

O víkendu 1.-2.2.2020 pokračovala halová serie pro babytenis a minitenis ....

O víkendu 1.-2.2.2020 pokračovaly turnaje pro babytenis a minitenis

První únorový víkend se v nafukovací hale ve Znojmě konaly druhé turnaje z halový sérií pro věkové kategorie babytenisu a minitenisu.

V sobotu 1.2.2020 hráli turnaj babytenisté, znojemský tenis reprezentovali hráči: Toník Kopeček, Anička Obůrková, Tomáš Rácz. Vítězství v turnaji vybojoval Vít Jastrábek z TC Brno, nejlepším znojemským se stala Anička Obůrková, která obsadila 8.místo.

V neděli 2.2.2020 začal turnaj minitenistů, který byl velice kvalitně obsazen. Do turnaje zasáhlo celkem 10 znojemských minitenistů: Anička Stehlíková, Šimon Ruda, Jáchym Jakubec, Megan Čajková, Kristian Meixner, Filip Rožek, František Vítek, Martin Meduna, Ina a Eva Mittnerovi. Nejlépe umístěnými z domácích se stali Kristian Meixner 6.místo, Filip Rožek 7.místo a Ina Mittnerová  8.místo. Vítězkou turnaje se stala Monika Bačíková z TK Prostějov, když ve finále porazila také prostějovského Lukáše Uhera.