TK Znojmo

tenisový klub

Tenis. odkazy:

Tenisové zprávy

FlashSport

 

 

 

Tenisté TK slavili 8.-9.2. úspěchy na turnajích

23.2.2020 11:00

Tenisté TK Znojmo slavili o víkendu 8.-9.2.2020 úspěchy na celostátních turnajích ...

 

 

Tenisté TK Znojmo slavili o víkendu úspěchy na turnajích

Tenisté TK Znojmo se o víkendu 8.-9.2.2020 prosadili na halových celostátních turnajích tř.C v Jihlavě, Tišnově a na domácí půdě ve Znojmě.

Ve znojemské nafukovací hale se konal halový turnaj starších žáků a žákyň, ve kterém dominovali znojemští hráči. V kategorii chlapců zvítězil ve dvouhře domácí Martin Puskeiler, který ve finálovém utkání porazil svého oddílového kolegu Vojtu Koryťáka 6:4 6:0. Ve čtyřhře vybojovala titul znojemská dvojice Puskeiler-Koryťák, když ve finále porazili Krňávek (ŽLTC Brno) – Grulich (TK Milo Olomouc) 6:2 2:6 10:3.

V kategorii starších žákyň ve Znojmě zvítězila brněnská K.Čižmárová, když ve finále porazila B.Sedlákovou (TK Znojmo) 6:2 6:4, Barča tak obsadila 2.místo ve dvouhře. 3.místo ve dvouhře přidala další domácí hráčka Nicol Borovičková. Ve čtyřhře znojemská dvojice Borovičková-Sedláková podlehly ve finále a vybojovaly společně 2.místo. Další znojemské hráčky A.Medunová-V.Molíková obsadily 3.místo ve čtyřhře.

Na turnaji mladších žákyň v Tišnově se blýskla znojemská naděje Ema Chladová, která dokázala zvítězit jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře a radovala se z dvojnásobného titulu. Ve dvouhře Ema ve finále porazila M.Hipšrovou (BLTC Brno) 6:2 6:1 a ve finále čtyřhry zvítězila dvojice E.Chladová-T.Hrdličková v dramatickém zápase proti brněnským Králová-Skoupá 6:7 6:4 10:5.

Turnaje mladších žákyň v Bedřichově u Jihlavy se zúčastnily další 3 znojemské hráčky a opět znojemský tenis slavil úspěch. Ve dvouhře vybojovala znojemská Kristýna Pokorná 2.místo, když podlehla až ve finále třebíčské Šteflové. Ve čtyřhře vybojovala znojemská dvojice K.Pokorná-S.Chocholová 3.místo. Další znojemská hráčka Zuzka Molíková přidala ve čtyřhře s brněnskou Zaťko 2.místo, když podlehly ve finále.