TK Znojmo

tenisový klub

Tenis. odkazy:

Tenisové zprávy

FlashSport

 

 

 

Babytenisté na KF družstev vybojovali 3.místo

13.9.2020 07:00

Babytenisté TK Znojmo vybojovali na krajském finále družstev v Brně vynikající 3.místo a potvrdili, že patří mezi špičku JmTS.

ZNOJEMŠTÍ BABYTENISTÉ VYBOJOVALI V KRAJSKÉM FINÁLE 3.MÍSTO

  O víkendu  5.-6.9.2020 se konalo v brněnském areálu ŽLTC krajské finále Memoriálu Z.Kocmana družstev v babytenise, kde se utkalo 12 nejlepších týmů z celkového počtu 54 družstev babytenisu , která se v rámci jihomoravské tenisové oblasti zúčastnila na jaře dlouhodobé základní části.

 Znojemský tenisový klub TK Znojmo reprezentovalo družstvo TK ZNOJMO A, které se také probojovalo mezi 12 nejlepších týmů Jihomoravského tenisového svazu.

TK Znojmo A :  Filip Pokorný, Nina Schmidová, Tomáš Rácz a Toník Kopeček.

Znojemští tenisté ve čtvrtfinále porazili družstvo TK Zlín 4:2 a postoupili do semifinále KF družstev, kde je čekal silný celek HTK Třebíč.  Znojemští hráči předvedli vynikající výkony a podlehli třebíčskému celku 2:4, když po dvouhrách byl stav 2:2 a rozhodovalo se ve čtyřhrách.

  Družstvo TK Znojmo se pustilo do boje o 3.-4.místo, kde je čekal další těžký soupeř TK Bystřice pod Hostýnem. Po dvouhrách byl opět nerozhodný stav 2:2 nastupovalo se ke čtyřhrám, v obou čtyřhrách nakonec znojemští hráči dokázali zvítězit a obsadili zasloužené vynikající 3.místo a opět potvrdili, že patří mezi špičku JmTS.

 

Babytenisté TK Znojmo svými výsledky udělali obrovskou radost všem rodičům a především všem znojemským trenérům. 

 

      Velké poděkování patří všem hráčům a hráčkám, kteří předváděli úžasné výkony a také všem rodičům za podporu a absolvování celé soutěže.