TK Znojmo

tenisový klub

Tenis. odkazy:

Tenisové zprávy

FlashSport

 

 

 

Vánoční přání pro všechny hráče a rodiče

23.12.2020 10:00

Všem hráčům TK Znojmo, rodičům a trenérům, krásné a pohodové Vánoce přeje váš trenér Martin Wirgler ....

Vánoční přání pro všechny hráče, rodiče a trenéry TK Znojmo

Vážení hráči, rodiče a trenéři,

  chtěl bych vám touto cestou moc poděkovat za vzornou reprezentaci našeho tenisového klubu TK ZNOJMO v roce 2020 a výsledky, které jste dosáhli, mě moc hřejí u srdce. Letošní sezóna byla opravdu díky pandemii koronaviru hodně složitá, ale opět úspěšná. V soutěžích družstev se nám podařilo udržet nejvyšší soutěž v mladším žactvu, starší žactvo zachránilo soutěž také a bude hrát zase nejvyšší soutěž a družstvo dorostu postoupilo do I.třídy JmTS. V kategoriích minitenisu a babytenisu jsme opět patřili mezi špičku JmTS, když jsme zase postoupili do krajských finále, kde minitenisté a babytenisté vybojovali shodně 3.místa. Pět znojemských hráčů se zúčastnilo MČR jednotlivců : Tomáš Wirgler a Sára Chocholová v kategorii mladšího žactva, Simona Wirglerová si v šestnácti zahrála MČR dorostu Pardubickou Juniorku, Filip Pokorný a Nina Schmidová si zahráli MČR v babytenise a oba postoupili na finálový turnaj o Pohár hejtmana JMK. Tomáš Wirgler patří v mladším žactvu mezi špičku v ČR, kde mu patří 7.místo v ročníku 2009 a podle výsledků byl opět zařazen do tréninkového střediska mládeže JmTS. 

Vám všem děkuji za veškerou podporu, stejně tak i všem svým pravým rukám, našim trenérům, kteří mají nemalou zásluhu na tom co vaše děti umí:

Michalovi Kerberovi, Martinovi Entlerovi a Vojtěchovi Poláčkovi

a vedoucím družstev z řad rodičů : p. Puskeilerovi, p. Koryťákovi, p.Sedlákové, p.Králíkovi, p.Križanovi, p.Kočímu, p.Tvrdému, p.Pokornému, P.Schmidovi, p.Rudovi, p.Mittnerovi a dalším ...

Stejně tak děkuji i všem našim sponzorům a vedení města Znojma za podporu.

 

Příjemné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a tenisových úspěchů v novém roce 2021

    vám přeje 
                        trenér Martin Wirgler